BUDŻET OBYWATELSKI

Szanowni Rodzice.
Do Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony projekt dotyczący naszego Przedszkola pod nazwą „Ogród sensoryczny w Przedszkolu Miejskim nr 6 „Promyczek” w Stargardzie.” wzbogacający nasz plac zabaw.
Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice do oddania głosu na ten projekt. Zachęćcie też Waszych bliskich, znajomych i innych zainteresowanych do oddania głosu. Im więcej osób zagłosuje na to przedsięwzięcie, tym mamy większe szanse na zrealizowanie tego projektu.
Projekt ten zgłoszony jest z Obszaru nr 2 – Chopina.
Osoby zamieszkałe w tym obszarze mogą oddać głos wybierając projekt nr 4 „Ogród sensoryczny w Przedszkolu Miejskim nr 6 „Promyczek” w Stargardzie.”.
Osoby zamieszkałe poza Obszarem nr 2 mogą oddać „Złoty głos” podając numer i nazwę projektu.

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na projekt, który uatrakcyjni pobyt Waszych dzieci na przedszkolnym placu zabaw.

Z góry dziękujemy
w imieniu Dzieci i wszystkich Pracowników Przedszkola

Adres strony internetowej do głosowania on-line:

Karty do głosowania w formie papierowej (należy je wydrukować, wypełnić i dostarczyć do w Urzędu Miejskiego przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 17 w Stargardzie lub do Ratusza przy ul. Rynek Staromiejski 1 w Stargardzie):

sbo-karta-do-glosowania-1

sbo-karta-do-glosowania-2