INFORMACJE DOTYCZĄCE WZNOWIENIA PRACY PRZEDSZKOLA

Przedszkole wznawia swoją działalność od dnia 12 maja 2020 r.

Rodziców, którzy mają potrzebę przyprowadzania swojego dziecka do przedszkola od 12 maja 2020 r. bardzo proszę o pobranie druku wniosek (proszę o kliknięcie, by pobrać automatycznie na dysk) i przesłanie wypełnionego dokumentu wraz z wymaganymi podpisanymi na adres mailowy przedszkola pm6@um.stargard.pl do dnia 8 maja do godziny 12.00. Oryginał wniosku proszę przekazać przyprowadzając dziecko do przedszkola.

Informuję ponadto, że przedszkole będzie dysponowało ograniczoną liczbą miejsc zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola zgodnie z apelem Ministra Edukacji Narodowej uzyskują dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

O przyjęciu dziecka do przedszkola poinformujemy Państwa mailowo.

Urszula Borkowska