Mądre Sowy

MĄDRE SÓWKI ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ KROPKI. POSZUKIWAŁY SWOICH TALENTÓW I UCZESTNICZYŁY W WARSZTATACH TEMATYCZNYCH W BASTEI. 15.09.2022R.


MĄDRE SÓWKI ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. UCZESTNICZYLIŚMY W WARSZTATACH, TWORZYLIŚMY SAMODZIELNIE SLIMY. 20.09.2022R.


27.09 Mądre Sowy odwiedziły Bibliotekę Klubu Wojskowego w Stargardzie. Dzieci zapoznały się z funkcją biblioteki oraz zawodem bibliotekarza. Dzięki poprowadzonym przez panią bibliotekarkę zabawom utrwaliły swoją wiedzę o jesieni. Z wielkim zaangażowaniem przeglądały książki dla dzieci, wyszukując wśród nich swoich ulubionych. To było bardzo udane przedpołudnie i Mądre Sówki wyraziły chęć ponownych wizyt w bibliotece.

 

 


30.09 w Mądrych Sowach dzieci świętowały Dzień Chłopaka. Po wręczeniu chłopcom niewielkich upominków i złożeniu życzeń wszyscy wyruszyli na niezwykłą wycieczkę – do Zakładu Pojazdów Szynowych. Zostali tam zapoznani z różnymi etapami produkcji pojazdów szynowych, które służą min. do napraw pociągów i innych prac na torowiskach. Dzieci miały możliwość przejażdżki jednym z „pociągów” a nasza Maja nawet nim zdalnie sterowała. To był dzień pełen wrażeń.

 

Nauczycielki:

-Elwira Błaszków

-Anna Sikorska