PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA GRUPA „KRASNALKI” 2019/2020

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA GRUPA „KRASNALKI”  2019/2020

W dniu 20.11.2019 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie „KRASNALKI”. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z naszym przedszkolem. „Krasnalki” to najmłodsze dzieci w naszej placówce. Pomimo tego, że było to pierwsze wystąpienie przed tak liczną publicznością, dzieci sprostały wyzwaniu i wspaniale zaprezentowały program artystyczny. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki, a kulminacyjnym punktem  była instrumentacja utworu „Zaczarowany ołówek”. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom i być dzielnymi przedszkolakami. Po złożonej obietnicy, nastąpił akt pasowania – dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Urszulę Borkowską. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek.