PILNE

Szanowni Rodzice,

Zgłoszenie dziecka do przedszkola w czasie wakacji dotyczy również dzieci, które już uczęszczają do przedszkola. Proszę o przesłanie do dnia 09.06.2020 r. do godz. 12.00 na maila przedszkola:  pm6@um.stargard.pl wypełnionego i podpisanego skanu dokumentu Zgłoszenie dziecka do przedszkola w czasie wakacji (proszę o kliknięcie, by pobrać automatycznie na dysk).

Ponadto informuję, że przedszkole dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. Na okres wakacji do przedszkola będą przyjmowane dzieci rodziców, którzy świadczą pracę w miejscu pracy. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci zgodnie z wytycznymi określonymi w procedurze bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 6 „Promyczek” w Stargardzie w czasie trwania stanu epidemii, dotyczącymi zapobiegania i przeciwdziałania COVID – 19.