Pszczółki

„Pszczółki” z zaciekawieniem wysłuchały bajki „The Dot- kropka”.
Wiara we własne siły dała im energię do wykonania wielu ćwiczeń z wykorzystaniem gumy animacyjnej
oraz poskładaniu pogubionych połówek piłek. Były tańce oraz pamiątkowe zdjęcia w fotobudce! 🙂

Pszczółki swoje święto spędziły bawiąc się przy muzyce w grupie rówieśników.

Były tańce z balonami oraz zabawy chusta animacyjna. A na koniec konkurencja w rzucie do celu 🙂

Chłopcy z grupy Pszczółek świętowali dziś swój dzień sprawdzając poprzez quiz wiedzę na temat jesieni w sadzie. Sprawdzali również umiejętności zręcznościowe, taniec na gazecie oraz siłę. Dziewczynki jako jury jednogłośnie zdecydowały, że chłopcy zaliczyli wszystkie zadania i zasługują na miano: SUPER CHŁOPAKA – za co dostali złote medale od koleżanek. (30.09.2021r.)

Dzieci z grupy Pszczółek 21.10.2021 zostały pasowane na przedszkolaka. Pięknie zaśpiewały, zatańczyły i wykonały zadania. Witamy w gronie przedszkolaków.

Nauczycielki:

-Anna Sobocińska