REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

„Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola” na rok szkolny 2020/2021 i druk „Oświadczenie” można pobierać ze strony internetowej przedszkola oraz ze strony Urzędu Miejskiego. Druki będą również wyłożone w przedszkolu przy wejściu nr 1 / wejście dla grup Krasnale i Pszczółki/.

Termin składania wypełnionych „Wniosków o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola” wraz z wymaganymi dokumentami określonymi w pkt 16 „Postępowania rekrutacyjnego do Przedszkoli Miejskich w Stargardzie”– od 04 maja 2020 r. do  18 maja 2020 r.

Wypełnione dokumenty można składać:

mailowo na adres przedszkola pm6@um.stargard.pl  –wysyłając mailowo skany dokumentów proszę wszystkie strony wniosku, oświadczenie i pozostałe załączniki wysłać w jednym pliku;

osobiście w przedszkolu wkładając wymagane dokumenty do skrzynki znajdującej się przy wejściu nr 1 /wejście dla grup Krasnale i Pszczółki/ od godz. 8.30 do godz. 13.30.

Jeśli nie będziecie mogli Państwo wysłać dokumentów mailowo bądź dostarczyć osobiście można przesłać dokumenty pocztą na adres:

73-110 Stargard

Niewiadomskiego 14

Wysyłając dokumenty mailowo proszę zaznaczyć opcję „żądaj potwierdzenia przeczytania” dzięki czemu będziecie Państwo mieli pewność, że dokumenty wpłynęły pod właściwy adres.