WAŻNE

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do dalszego etapu rekrutacji.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Ważne !!!!!!

Zakwalifikowanie kandydata nie jest jednoznaczne z przyjęciem kandydata do przedszkola.

W dalszym etapie rekrutacji biorą udział zakwalifikowani kandydaci, których rodzice w terminie od 08.06.2020 r. do 11.06.2020 r. złożą pisemne potwierdzenie woli zapisania dziecka do przedszkola drogą mailową lub dostarczą druk do skrzynki w przedszkolu, która znajduje się przy wejściu nr 1.

Druk „Potwierdzenie woli zapisu do przedszkola” jest dostępny na stronie internetowej przedszkola (w zakładce rekrutacja 2020/2021), na stronie Urzędu Miejskiego i w budynku przedszkola .

Brak złożenia druku „Potwierdzenia woli zapisu do przedszkola”

jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału w dalszym procesie rekrutacji.

Lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej przedszkola i na drzwiach przedszkola 16.06.2020 r.