WAŻNE!!

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Od 1 września przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.

W związku ze stanem epidemii w Przedszkolu obowiązuje „Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID – 19 i zasady funkcjonowania

Przedszkola Miejskiego nr 6 „Promyczek” w Stargardzie w czasie trwania stanu epidemii”.

Od 1 września w przedszkolu będzie funkcjonowało 6 grup.

Przydział grup i nauczycieli:

• 3 – latki , grupa „Krasnale” – Anna Sobocińska, p. Beata Kołecka, p. Urszula Borkowska – sala nr 12;
  • 4 – latki, grupa „Pszczółki” – p. Edyta Goliszewska, p. Bożena Błażejewska – sala nr 10;
  • 4 – 5- latki grupa „ Żabki” – p. Elwira Błaszków, p. Anna Sikorska – sala nr 1;
  • 5 – latki grupa „Biedronki” – p. Lucyna Kikowicz, p. Małgorzata Dziedzic – sala nr 3;
  • 5 – latki grupa „Delfinki” – Anna Stefaniak, p. Joanna Guminiak – sala nr 6;
  • 6 – latki grupa „Mądre Sowy” – p. Mariola Żyto, p. Gabriela Ryjewska – sala nr 5.

Proszę Rodziców o zapoznanie się z „Procedurą bezpieczeństwa …..”, która zawiera niezbędne informacje związane z organizacją pracy w czasie epidemii oraz określa zasady przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola. Niech troska o zdrowie i bezpieczeństwo będzie naszym wspólnym i najważniejszym celem.

Procedura bezpieczeństwa

Ponadto proszę Rodziców o bezwzględne przestrzeganie „Procedury bezpieczeństwa…”

i innych ukazujących się na bieżąco, procedur, zaleceń i wskazówek dlatego na bieżąco proszę śledzić naszą stronę internetową.

Niech troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, pracowników i Rodziców będzie celem najwyższym Nas Wszystkich.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem

tel. 91/573 – 17- 71.

Przyprowadzając dziecko do przedszkola od 1 września br. proszę również  Rodziców o dostarczenie wypełnionego i podpisanego przez oboje Rodziców dokumentu

„Oświadczenie rodziców/ prawnych opiekunów” / dokument do pobrania poniżej/.

Oświadczenie

Proponuję Rodzicom, aby przyprowadzali swoje dziecko kilka minut wcześniej, gdyż do przedszkola będzie się wchodzić pojedynczo i w odstępach czasowych.

Życzę wszystkim Dzieciom i Rodzicom spokojnego, zdrowego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2020/2021.

Do zobaczenia 1 września.

Urszula Borkowska