Instrukcja aktywowania konta dostępu IPrzedszkole.

Instrukcja dla Rodzica

Instrukcja aktywowania konta dostępu:

strona www:                 iprzedszkole.progman.pl

nazwa przedszkola:       p_stargard

użytkownik:                  rodzic_999999     (indywidualna inf. otrzymana w e-mailu)

hasło:                             ………………      (rodzic samodzielnie ustawia hasło)

po wpisaniu wszystkich danych należy kliknąć ustaw nowe hasło.

Rodzic, którego e-mail zostanie podany jako główny i wprowadzony do systemu  w momencie aktywowania konta otrzyma email następującej treści:

Ustawienie nowego hasła

Ten mail został wysłany, ponieważ w systemie iPrzedszkole w przedszkolu p_stargard zostało wygenerowane żądanie o nadanie nowego hasła dla konta użytkownika o loginie: rodzic_999999.

Po kliknięciu poniższego linka otrzymasz możliwość ustawienia hasła do logowania na konto.

Link jest ważny przez 24 godziny od momentu uruchomienia

Nadaj nowe hasło (kliknąć)

Ten e-mail został wygenerowany automatycznie. Prosimy na niego nie odpowiadać, gdyż odpowiedź nie dotrze do adresata.

W zakładce >więcej<po wybraniu  z rozwijanej listy >pomoc<  znajdziemy  prostą instrukcję obsługi programu dla rodziców.

Księgowanie wpłat

Wpłaty rodziców nie księgują się automatycznie na konto dziecka w iPrzedszkole.
Wpłaty z wyciągów bankowych są księgowane ręcznie, po uzgodnieniu z bankiem i biurem finansowym, od dokonania wpłaty może minąć kilka dni, aby zmienił się status płatności.