UWAGA RODZICE

Szanowni Rodzice !!!!

W związku z zawieszeniem zajęć w placówkach oświatowych chcielibyśmy uatrakcyjnić i umilić Waszym dzieciom czas spędzany w domu, proponując ciekawe i różnorodne zadania i zabawy do wykonania, zgodnie z założeniami realizowanego programu wychowania przedszkolnego i zamierzeniami dydaktyczno- wychowawczymi zaplanowanymi na poszczególne tygodnie.

Realizowanie proponowanych zadań, pozwoli dzieciom utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności oraz dostarczy bodźców do aktywności i twórczego działania.

Drodzy Państwo.

Nauczyciele będą przesyłać propozycje zadań i zabaw dla dzieci z niżej podanych e-maili utworzonych dla poszczególnych grup:

– Krasnalki i Pszczółki

e-mail: krasnalki.pszczolki@gmail.com

– Żabki i Biedronki

e- mail: sredniaki1@wp.pl

– Delfinki:

e-mail: delfinkipm6@gmail.com

– Mądre Sowy

e-mail: madresowy.pm6@wp.pl

PROSIMY O WYSYŁANIE NA PODANE ADRESY E-MAILOWE SWOICH KONTAKTÓW,

nauczycielki będą odsyłać Państwu e-maile z propozycjami działań.

Wiele propozycji dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przygotowała telewizja. Szczegóły znajdą Państwo na stronie

Ministerstwa Edukacji Narodowej: