Budżet obywatelski.

Szanowni Rodzice.

Do Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony projekt dotyczący naszego Przedszkola pod nazwą „Dziecięcych marzeń świat”, wzbogacający nasz plac zabaw. Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice do oddania głosu na ten projekt. Zachęćcie też Waszych bliskich, znajomych i innych zainteresowanych do oddania głosu. Im więcej osób zagłosuje na to przedsięwzięcie, tym mamy większe szanse na zrealizowanie tego projektu, który będzie miejscem atrakcyjnych zabaw dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

Projekt ten zgłoszony jest z Obszaru nr 2 – Chopina.

Osoby zamieszkałe w tym obszarze mogą oddać głos wybierając projekt nr 2 „Dziecięcych marzeń świat przy Przedszkolu Miejskim nr 6 „Promyczek” w Stargardzie.”.

Osoby zamieszkałe poza Obszarem nr 2 mogą oddać „Złoty głos” podając numer i nazwę projektu.

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na projekt, który uatrakcyjni pobyt Waszych dzieci na przedszkolnym placu zabaw.

Z góry dziękujemy
w imieniu Dzieci i wszystkich Pracowników Przedszkola

Adres strony internetowej do głosowania on-line:

Karty do głosowania w formie papierowej (należy je wydrukować, wypełnić i dostarczyć do Urzędu Miejskiego przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 17 w Stargardzie lub do Ratusza przy ul. Rynek Staromiejski 1 w Stargardzie).