INFORMACJE DOTYCZĄCE DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Ważne !!!!

Rodzice dzieci, które już uczęszczają do przedszkola, a chcą aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w naszym przedszkolu pobierają druki „DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO” na rok szkolny 2020/2021 ze strony internetowej naszego przedszkola (dokument automatycznie pobierze się po kliknięciu w nazwę druku) lub ze strony Urzędu Miejskiego.

Druk deklaracji zostanie również przesłany przez nauczycieli poszczególnych grup do wszystkich Rodziców, którzy podali swoje adresy mailowe do kontaktu.

Skany wypełnionych i podpisanych deklaracji należy przesłać na adres mailowy swojej grupy lub na adres mailowy przedszkola pm6@um.stargard.pl do dnia 24.04.2020 r.

Wypełnione druki można również od 20.04.2020 r. w godzinach od 9.00 do 13.30 wrzucać do skrzynki, która znajdować się będzie w wejściu nr 1 do przedszkola /wejście przy grupach Krasnale i Pszczółki/.

Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu.