30 lecie „Promyczka”

12.12.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość! Świętowaliśmy hucznie 30-lecie naszej działalności. Dla zaproszonych gości występowały wspaniale przygotowane i pięknie ubrane przedszkolaki oraz utalentowani absolwenci. Nie zabrakło tańców, śpiewów, recytacji.. była instrumentalizacja utworu muzycznego, skecz i inscenizacja z mądrym przesłaniem. Zgromadzeni goście mogli obejrzeć prezentację multimedialną o naszym przedszkolu w wersji nieco humorystycznej. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku na wspomnienie minionych lat. Było wiele wspomnień i miłych życzeń. Padło wiele wzniosłych i ciepłych słów. Cieszymy się, że tak wiele osób zechciało z nami świętować tej wyjątkowy jubileusz.

Serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości.